Bakınca Ağzınızı Açık Bırakacak Güzellikte 3 Boyutlu Graffiti Çalışmaları


Hepimiz etraftaki boş duvarlarda yapılan graffiti çalışmalarını görmeye alışkınız. Genelde bir yazı veya karikatür gibi çizimlerden oluşan bu çalışmalar çoğunlukla hoşumuza gider ve güzel görüntüler ortaya çıkarır. Fakat bazı graffiti çalışmaları, sadece fotoğraflarına bakarak bile ağzımızı açık bırakmaya yetebiliyor.

Bu yazımda bu bahsettiğim bizi en çok şaşırtan graffiti çalışmalarının fotoğraflarını sizlere göstereceğim. Dünyaca ünlü graffiti sanatçısı olan Sergio Odeith, yaptığı 3D graffiti çalışmalarıyla görenleri şaşırtmaya devam ediyor. Bulduğu her boş duvara ve yapılara en uygun 3 boyutlu çizimleri yapan ünlü sanatçı, kendi eserlerini sosyal  medyada hesaplarında paylaştıktan sonra dünya çapında her yerde ismini duyurmaya başladı. Paylaşımlarını yapmaya başladıktan bir süre sonra binlerce takipçi kazandı ve ardından takipçileri sonraki graffiti çalışmasının ne olacağını merakla beklemeye başladılar.


Olağanüstü 3 boyutlu çizimler yapması ile tanınan sokak sanatçısı, bu seferki çalışmasında bir beton bloğu eskimiş bir otobüse benzetmek için sprey boya kullandı. Detayları o kadar etkileyici ki, çizimin sonlanmış halini ilk kez gören insanlar, gerçekten bir otobüse baktıklarına sanıyorlar. İşte Sergio Odeith adlı sanatçının bahsettiğim çalışması ve diğer graffiti çalışmalarının bulunduğu kusursuz fotoğrafların önceki ve sonraki halleri.


İngilizcenizi geliştirmek için ingilizce ile ilgili yazdığım bütün yazılara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sadece 3 Sorudan Oluşan Dünyanın En Kısa IQ Testine ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsiniz

Yorum Gönderme

0 Yorumlar